Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Rev.G Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Teamy-Rezerwowi-Zmiany
Autor Wiadomość
ERO 
Administrator

Wysłany: 2012-08-02, 23:34   Teamy-Rezerwowi-Zmiany  

Jako iż są problemy i Team nr.2 niema prawa istnieć, proponuje coś takiego.

NoFear -
Nekro/Hass -
Mario -
ERO -
FazZyy/Nekro -

Zastrzeżenia mile widziane :>
piszcie.
Ostatnio zmieniony przez ERO 2012-08-17, 22:49, w całości zmieniany 17 razy  

REKLAMA 

Wysłany: 2012-08-03, 06:36     

Ostatnio zmieniony przez honey 2012-08-17, 22:49, w całości zmieniany 17 razy  

honey 

Wysłany: 2012-08-03, 06:36     

no to powiedzmy ze uwas bedzie caly czas max osób i co my w tydy nic nie zagramy tylko na rezerwie bedziemy.

Aero 
Head Spamer

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-08-03, 07:49     

Problemy są takie, że ja poleciałem. Chętnie bym się dowiedział za co konkretnie, ale pewnie za to trzeba będzie płacić 2.46 z vat. Prawdopodobnie za to, że ponoć cwaniaczę i wyzywam wszystkich od lam, siebie widzę jako lanowca, mimo że skilla mam marnego. Dla ociemnionych którzy w takie rzeczy wierzą zapraszam na mój profil XFire - mam tam w screenshotach rozmowy z CL i kilkoma memberami prawie wszystkich klanów w jakich byłem (oprócz EG, bo nie było Sixera i asG, bo nie mam kontaktu z Frezzą czy Dara$em). Już wczoraj uznałem, że lepiej jak mnie nie ma w klanie - granie z Dzivixem byłoby katorgą w świetle tego, co wywęszyłem wczoraj pod wieczór. Ale to nie ten temat. Nie chcę wracać do klanu, bo mnie osobiście za przeproszeniem pierdoli taki team, w którym w jednej chwili jesteś jedną nogą, a w drugiej wylatujesz, bo coś się komuś w tobie nie podoba. Nie mam zamiaru się z nikim bez potrzeby kłócić i ten temat nie ma siać zamętu.

A co do tego tematu: dlaczego w Team A jest teraz 6 osób, natomiast są 4 na rezerwie? Nie łatwiej byłoby kogoś dać do Team B, żeby było po równo? Wiem, że raizza się nie da, bo zastępuje NoFeara, ale macie trzech akaczy.

DiviX

Wysłany: 2012-08-03, 12:36     

Ero wszystko ok ale można zrobić ten team B tylko musisz załatwić tam jakiegoś lidera który ogarnie wszystko:)
Aerooo przypominamy CIIIi nie jesteś już w KLANIEEEEE jak ten klan cię ,,Pierdoli'' to na cHuJ się na nim udzielasz?

ERO 
Administrator

Wysłany: 2012-08-03, 12:54     

honey napisał/a:
no to powiedzmy ze uwas bedzie caly czas max osób i co my w tydy nic nie zagramy tylko na rezerwie bedziemy.

Tak nie będzie na pewno. Nie martwcie się o to, zrobie tak, że będzie dobrze. Cierpliwości..

Aero napisał/a:
Problemy są takie, że ja poleciałem. Chętnie bym się dowiedział za co konkretnie, ale pewnie za to trzeba będzie płacić 2.46 z vat. Prawdopodobnie za to, że ponoć cwaniaczę i wyzywam wszystkich od lam, siebie widzę jako lanowca, mimo że skilla mam marnego. Dla ociemnionych którzy w takie rzeczy wierzą zapraszam na mój profil XFire - mam tam w screenshotach rozmowy z CL i kilkoma memberami prawie wszystkich klanów w jakich byłem (oprócz EG, bo nie było Sixera i asG, bo nie mam kontaktu z Frezzą czy Dara$em). Już wczoraj uznałem, że lepiej jak mnie nie ma w klanie - granie z Dzivixem byłoby katorgą w świetle tego, co wywęszyłem wczoraj pod wieczór. Ale to nie ten temat. Nie chcę wracać do klanu, bo mnie osobiście za przeproszeniem pierdoli taki team, w którym w jednej chwili jesteś jedną nogą, a w drugiej wylatujesz, bo coś się komuś w tobie nie podoba. Nie mam zamiaru się z nikim bez potrzeby kłócić i ten temat nie ma siać zamętu.

A co do tego tematu: dlaczego w Team A jest teraz 6 osób, natomiast są 4 na rezerwie? Nie łatwiej byłoby kogoś dać do Team B, żeby było po równo? Wiem, że raizza się nie da, bo zastępuje NoFeara, ale macie trzech akaczy.

Co do Ciebie... Nie jesteś w klanie, więc nie udzielaj się w takich tematach. Skoro jest w klanie ktoś, z kim się nie lubi pare osób i do tego ma charakter buśki z AS, to sory, ale jedyne rozwiązanie to wyrzucenie. Nie pouczaj. Zrób sobie swój klan i tam rób sobie Team a, b, c, d i dla siebie z. Jak wolisz. Z Rev.G nie masz już nic wspólnego. Jeśli masz jeszcze jakiś problem to zapraszam do shoutbox'a albo do hydeparku, ale nie spamuj mi kur*a tematów które dotyczą klanu (czyli NIE Ciebie).

DiviX napisał/a:
Ero wszystko ok ale można zrobić ten team B tylko musisz załatwić tam jakiegoś lidera który ogarnie wszystko:)
Aerooo przypominamy CIIIi nie jesteś już w KLANIEEEEE jak ten klan cię ,,Pierdoli'' to na cHuJ się na nim udzielasz?

Drugi Team się zrobi, ale na razie niema jak. Gdy wróci NoFear to zastępuje raizz'a automatycznie.. On jest też CL'em więc nie wiem co mu odjebie jak wróci. Mario - Nie wiem co z nim.. Gdy ja z nim gram, to sie nie słucha, nie gra tym czym jest wpisany.. po prostu robi się chaos. Do tego jest aktywny maaało. (wiem, pracuje.)

Jeszcze jedno:.
Co to będzie za Team B, jak będzie w nim na scope - raizz a na AK - Faza... Jak już to musimy znaleźć ludzi którzy ogarniają. Nekro teraz nie gra w COD'a. Boskw!at do nas wrócił. To fajnie. Tylko, że nie wiem gdzie go dać teraz.. nie może on być w teamie np. z Fazzym bo to niema sensu aby ktoś kto ogarnia był z kimś kto ma 'mułwement' słonia na 250fps'ach -.-

Pozdrawiam, ERO

ERO 
Administrator

Wysłany: 2012-08-04, 16:27     

Mały edit.

Rev.G Boskwiat

Wysłany: 2012-08-18, 20:41     

Fuuu serio Fazzy ma mułwement słonia na 250 fps?? Boże na tylu fps to ja bym biegał po dachach a nie obijał się o murki i ściany :D No ale nowy komp będzie może za 3 lata- jak sobie sam na niego zarobię bo kasy od starych nie dostanę bo ciągle by te jebane remonty robili... A co do tego teamu A czemu jest np. Nekro/Hass albo FazZyy/Nekro. Raczej nie powinno być xxx/xxx tylko 5 osób ustalonych. Ja mogę być nawet w teamie B byle żeby sobie pograć... I tak już grałem mixa z Dioxem który sillem lowa pobił Fazziego.
POZDRO :]

ERO 
Administrator

Wysłany: 2012-08-18, 23:23     

Boskwiat, nie dałem Cię nigdzie, ponieważ Cię wgl nie było :D
Ogarniemy to, nie mamy ludzi na Team B ;D

Odpowiedz do tematu